piątek, 30 maja 2014

Tag: ekstremalne scenariusze.

No hej, ostatnio wynalazłam fajny tag, wiem że późno ale lepiej późno niż wcale. Wiem, że piszę ten tag już chyba ostatnia. Ostatnio mam troszkę fazę na tagi, zapraszam więc na moją wersje tego tagu.
 1. Musisz pozbyć się wszystkich swoich podkładów i możesz zatrzymać tylko 1 z wyższej półki i 1 z drogeryjnych - które to będą?
 W tym przypadku mam ułatwione zadanie gdyż nie posiadam żadnego podkładu z wyższej półki. Zamiast podkładu drogeryjnego wybrałabym drogeryjny krem bb z under 20 koniecznie odcień 1 ewentualnie fluid matujący również z under 20 i w tym samym odcieniu.
 2. Idziesz na rozmowę o pracę i pani przeprowadzająca rozmowę ma szminkę na zębach - mówisz jej o tym czy unikasz tematu? 
 Uniknęłabym tematu, biorąc pod uwagę, że byłaby to moja potencjalna przyszła szefowa, ale również osoba, której najprawdopodobniej w danym momencie bym nie znała. Po za tym nawet jeśli zauważyłaby po rozmowie kwalifikacyjnej na swoich zębach szminkę i zastanawiałaby się, czy miała tą szminkę w takim stanie przez cały czas trwania rozmowy, myślę że doceniła by to, że nie zwróciłam uwagi na jej wygląd, a skupiłam się na tym co do mnie mówi.
 3. Masz zły humor/ czujesz się nieswojo i chcesz sobie poprawić humor - jaką pomadkę nałożysz żeby poczuć się piękniejszą?
 Maybelline baby lips cherry :). Mała rzecz a cieszy :D
 4. Cofasz się na 1 dzień do swoich lat nastoletnich - co zmieniłabyś w swoim makijażu i fryzurze?
 Pozwólcie, że może odpowiem na te pytanie w przyszłości, gdyż cały czas jestem nastolatką.
  5. Prosisz fryzjera o obcięcie włosów do ramion a'la Pixie Lott, ale fryzjer źle Cię zrozumiał i obciął Ci włosy na chłopaka (pixie cut) Co robisz? 
a) Uśmiechasz sie, dziękujesz a po wyjściu dzwonisz do mamy rozhisteryzowana.
b) Wybuchasz płaczem i sytuacja robi się niezręczna.
c) Skarżysz się managerowi i żądasz zwrotu pieniędzy.
 Wybuchłabym płaczem i zażądałabym zwrotu pieniędzy. Niestety nie da się na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie.
 4-dniowy wyjazd za miasto. Masz 1 godzinę żeby się spakować - którą paletę 'do wszystkiego' spakujesz do kosmetyczki? 

Paletka, którą już wam kiedyś pokazywałam :-)


7. Okradziono Twój dom - nie martw sie, wszyscy są bezpieczni, ale włamywacz splądrował Twoją toaletkę. O który produkt martwisz się najbardziej i masz nadzieję że nie został skradziony?
I właśnie w tym momencie mam ogromny dylemat bo w swojej toaletce nie mam bardzo drogich kosmetyków i każdy byłabym w stanie odkupić, ale paletka pokazana w poprzednim temacie nie jest do kupienia więc to o nią bym się najbardziej zmartwiła.
 8. Twoja koleżanka pożycza od Ciebie kosmetyki i oddaje je w okropnym stanie. Co robisz?
a) Udajesz że nie zauważyłaś/ że nic się nie stało.
b) Prosisz żeby odkupiła zniszczony produkt.
c) Po kryjomu robisz to samo z jej kosmetykami. 
 Zależy od stopnia zniszczenia kosmetyku. Albo udałabym że nie zauważyłam albo poprosiłabym żeby odkupiła mi zniszczony kosmetyk.
 I to jest oczywiście koniec tagu. Taguję wszystkie blogerki, które mają ochote na odpowiedzenie na ten tag :) PAPAA :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz