niedziela, 4 maja 2014

Niekosmetyczni ulubieńcy kwietnia :)

Witam przy kolejnym wpisie ;). Tym razem z ulubieńców na pierwszy ogień idą niekosmetyczni ulubieńcy. W poprzednim miesiącu dosyć dużo się działo, były święta i egzaminy nie zapominając o przygotowaniach do nich. Nie o tym w tym poście mowa. Bez zbędnego przeciągania zaczynamy kategorię filmy:
1. Pasja - jak co roku o tej porze ten sam film tak samo mi wpada w oko, rozczula mnie i jest moim ulubieńcem. Jak święta Bożego Narodzenia bez Kewina to nie święta, tak Wielkanoc bez Pasji też jest nieudana.
2. Nowe imperium. - akcja filmu dzieje się w Rzymie po ukrzyżowaniu Chrystusa. Film jest piękny i ukazuje nawrócenie poganina dzięki miłości do kobiety, która wierzyła w Jezusa i gdy zachorowała poprosiła go o udanie się do św. Piotra. Piotr do niej przybywa jednak kobieta już umarła. Św. Piotr mimo to się nad nią modli. Dziewczyna "ożywa" a mężczyzna zostaje nawrócony. Żeby zrozumieć film trzeba go obejrzeć.
Książka: brak.
Aplikacje na androida:
1. Paperama - gra polega na składaniu kartki papieru na ekranie. Jak ktoś kiedyś bawił się w origami to mu się gra spodoba.
2. 2048 - dodawanie cyfr i liczb do tytułowej sumy.
Dodatki -
1. Okulary przeciwsłoneczne
2. zegarek
3. słuchawki do telefonu
I to chyba jest koniec. Już w tym momencie zapraszam was do następnego posta którym będą ulubieńcy kosmetyczni. Papaa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz